Podnikání

Tmavá skla na autě skýtají několik výhod

Výroba fólií pro automobilová skla sází na některé momenty, s nimiž zákazník získává určitý profit nejen na silnici, ale i v parkovacím prostoru. Že je skrze fólii dobře vidět z auta ven, ale naopak že to možné není, je známo snad každému, a toto je právě ten styčný bod, který většina řidičů přijímá za zásadní a nejvýhodnější.

parkování v ulici

Soukromí – ano, vidět a nebýt viděn, respektive nebýt pozorován zvenčí různými individui, kterým není nic do vašeho soukromí. Toto je jasný důvod, proč si fólie pořídit. Jen si představte, že zaparkujete před obchodním centrem, a tam je již připraven zloděj, který si vytipovává oběti a vykrádá auta, jestliže uvnitř objeví něco zajímavého – zavazadla, autorádio, odloženou peněženku, notebook, oblečení, boty, hračky, přikrývky, jídlo atp. Jestliže uvnitř vozu necháte něco třeba nedopatřením ležet a zavřete za sebou dveře, nikdo nebude mít šanci zjistit, co tam je. A navíc nikdo nemůže přesně vědět, zda na parkovišti v autě náhodou někdo nesedí. Tmavá skla automaticky zloděje odradí, a to i z toho důvodu, že fólie brání přímému a snadnému průniku do kabiny, což je na veřejném prostranství dost podstatné.

parkoviště v obchodním domě

Zvědavci v místě bydliště – někteří lidé rádi pozorují, co lidé s sebou v autě vozí za předměty, a mohou toho pak zneužít při rozšiřování pomluv. Mohou snadno zjistit, že vozíte v autě kočku, že převážíte neteř i s jejími spolužáky, že tam máte naloženou tašku plnou věcí nebo kartonové krabice na stěhování, že v autě telefonujete a vedle vás sedí dívka, kterou zvete na rande. Toto vše mohou závistiví zvědavci použít proti vám, ovšem pokud dovnitř neuvidí, budou mít prostě smůlu. Nemohou si vás tam ani vyfotit.

Kdo má zkrátka na skle tmavou fólii, o níž se dočtete v pasáži O nás Centrocar, je jeho vůz obdobou bytu, kdy za sebou zabouchnete dveře a zatáhnete rolety a nikdo vás tam nemůže zvenčí šmírovat.