Podnikání

Využijte možnost slevy

Kdo chce ušetřit, musí si najít způsob
Ušetřit můžete i dnes, ale musíte vědět jak. Je potřeba sledovat pravidelně slevové akce a samozřejmě i slevové portály, kde můžete získat nějakou hezkou slevu navíc. Díky slevovým portálům můžete ušetřit i stovky až tisíce korun navíc. Stačí když se zaregistrujete svou e-mailovou adresou a přijde vám slevový kupon, který použijete v nákupu. Využijte třeba About you slevový kód 15, který vám ušetří pěknou částku. Využít se dá na celý nákup. A co tady seženete? Nakoupíte tu boty, oblečení a samozřejmě i doplňky.

online nákupy

Proč nakupovat na About you?
Během ksronavirové krize se drtivá většina nákupů přesunula do online světa. Kamenné prodejny byly zavřené a tak si lidé museli obstarat nákupy jinak. A právě online obchody lidem poskytly jak obrovský výběr zboží, tak i v mnoha případech daleko lepší ceny. Proto se tolik nákupů odehrává právě v online prostředí. I dnes je to oblíbený způsob nakupování u tolika lidí. Můžete si tu v klidu vybrat co se vám líbí, nejste vázáni tím, kdy má obchod otevřeno, a hlavně. Nemusíte čekat i desítky minut na uvolnění zkušební kabinky.
A About you posunulo nakupování online na vyšší úroveň.

  • Díky online vychytávce tady najdete vždycky velikost, která vám padne. Jak? Zadáte velikost kterou běžně nosíte a hned budete vědět, jakou velikost zvolit u daného výrobce. A to není všechno.
  • Další skvělou možností je prohlédnout si celý outfit na jedné stránce, takže hned budete vědět, jestli se k sobě vybrané kusy oblečení hodí.

ramínka s oblečením

Na About you máte vždycky nákupy za skvělé ceny. Doprava je zdarma a výměna zboží či jeho vrácení samozřejmě také. Je tu obrovský výběr oblečení, doplňků i bot, a svoje nové kousky tady najde úplně každý. Nakupujte na About you, kde máte zaručeno, že váš šatník obohatí něco, co jinde nekoupíte. Prohlédněte si nabídku a uvidíte, že je obrovská.