Podnikání

Jarní úklid už se blíží


Jaro nám pomálu, ale jistě začíná klepat na dveře. Letošní zima byla obzvláště teplá. Sníh se zdržel jen zřídka a nějaké mrazy se tady taky objevily. Teploty vypadají, že zůstanou už na nule a my se pomalu chystáme na příchod jara. Tím myslím, že nás bude čekat jarní úklid. Někom to může být jedno, vždyť uklízí skoro každý den, tak proč by měl uklízet na jaře. Tady jde spíš o to, že uděláte celkový hluboký úklid, kdy zazimujete sportovní vybavení a zimní oblečení, které už pak nebude potřeba a jen by vám mohlo zabírat ve skříni zbytečně místo, kde můžete mít další jiné věci. Jak velký úklid na jaře děláte? A děláte si úklid sama, nebo si najmete nějakou profesionální úklidovou firmu, která vám dá třeba váš do do pucu.

úklid

Na jaře bychom se taky měli postarat o zahradu a připravit jí na sázení. Uklidit kolem celého domu, pohrabat z trávníků nečistoty. Umýt fasádu. I na tyhle práce si můžete najmout někoho šikovného. Pokud vám to čas nedovolí, nebo si chcete ulehčit se vším práci. A proč ne, ne každý na to má čas, když je třeba dosti pracovně vytížený anebo ho prostě jen ty práce nebaví. Je spousta domácností, co mají svoje „uklízečky“ neboli paní na úklid. Za to se opravdu nemusíte stydět, je prostě jiná doba a lidé tráví čas jinak než jenom úklidem.

okna

Když už jsme u toho úklidu, tak k němu bude patřit i mytí oken, které já k smrti nesnáším. Mám na to takový přístroj, který okna umyje, ne ale stejně je pak musím vyleštit a očistit rámy a k tomu vyčistit žaluzie nebo rolety. A proto jsem si řekla, že místo toho, abych se rozhořčovala nad neumytými okny, které mě vůbec k úklidu nelákají. Tak jsem si najala firmu k mytí oken Frýdek Místek no, a co vám můžu vykládat. Oddechla jsem si, že konečně tuhle práci nemusím dělat já. Kamarádkám jsem samozřejmě dala taky kontakt a jsem moc ráda, že ho využili. Zdar umývání oken.