Hry

The Liar Princess and The Blind Prince

The Liar Princess and The Blind Prince, je hra více o příběhu, takže tady nemusíme čekat nic akčního, i když možná se ve hře i trochu té akční stránky najde. V této hře hrajete za vlka, který se dokáže změnit na člověka, princeznu abychom byli konkrétní. Ale toto vše se dozvíte, už na začátku hry, kde potkáte prince, slepého prince, který je zavřený ve věži svými rodiči. Princ si vás jako vlka všimne neboli vás uslyší, když vlk, jako princezna začne zpívat při lovu potravy. Vzápětí chcete jako vlk, prince sníst, ale poté se do prince, vlk jako princezna zamiluje. Pomůže se princovi dostat ven z věže, a v tom princezna dostane nápad, princ ji nemůže vidět, když je slepý, takže by se i s ním, mohla probojovat jako vlk magickým lesem, až k čarodějnici, která bydlí hluboko v lese.

The Liar Princess and The Blind Prince cover

Protože je čarodějnice tak silná, mohla by princi vrátit jeho zrak, a princezna jako vlk doufá, že by se do ní princ mohl zamilovat, až ji uvidí. A takto začíná náš příběh celé této hry. Klasická 2 d plošinovka, jako je tato, vám opravdu už jen kvůli svému příběhu přiroste k srdci. Playstyle této hry se občas může zdát i trošku pomalejší, celé to ale dává smysl, když se vydáváte na dlouhou pohádkovou cestu magickým a temným lesem. Ve hře se jako princezna, můžete volně pohybovat a měnit formu z princezny na vlka, jak se vám zlíbí, protože občas když vás a prince obklíčí monstra, je to velice nutné.

The Liar Princess and The Blind Prince in game

Samozřejmě hra nabízí i více různých konců hry, takže konec který dostanete na poprvé zaleží jen na vás, ale co za konce ve hře je, tady každopádně psáno nebude, nechceme nikomu dát spoiler. Lidé, jak už bylo řečeno, se nejčastěji u této hry obracejí hlavně na příběh, protože asi pro hodně lidí vystává nejvíce, avšak je určitě potřeba poukázat na překrásný styl, ve kterém je celá hra udělána. Tento kreslený styl, má svoje kouzlo, a určitě pasuje přesně do celého pohádkového tématu, protože to opravdu vypadá, jako kdybychom koukali na knihové postavičky, jak ožívají.