Podnikání

Hubnutí a posilování

Většina lidí si už určitě někdy říkali, že by mohli shodit pár kil, nebo že by mohli začít posilovat, ale hodně z nich se k tomu vůbec nedostane a ti co se k tomu dostanou, tak většina z nich neví, kde začít a kupují si nefungující dietní plány a ve výsledku jsou tam kde byli. Jak správně hubnout a posilovat https://www.stahujvidea.cz/jak-spravne-hubnout-a-posilovat/? Jedna z nejdůležitějších věcí je určitě strava. Záleží na množství jídla druhu jídla, a jak často jíte. určitě byste se měli vyvarovat sladkostem, chipsům, sladkým nápojům. Hlavní je jíst co nejvíce čerstvé a minimálně zpracované potravy a také si hlídat složení jídelníčku a velikost porcí.

muž, který posiluje s činkou

Musíte být také konzistentní a trpělivý nic nepřijde za jeden týden a také byste měli sledovat pravidelně jednou za dva týdny pokrok v podobě změny tělesné hmotnosti. Obecně platí pár rad, jak postupovat při hubnutí a to je: jezte více zeleniny a ovoce, neměli byste jíst víc, než potřebujete, zkuste mořské ryby a plody, pijte kohoutkovou vodu. Další důležitý aspekt při hubnutí je pohyb. Jestli chcete zhubnout tak se aspoň 30 minut denně věnujte nějaké fyzické aktivitě, nemusí to být nějak náročné, stačí chůze nebo jóga. A jak správně posilovat abyste si neublížili.

 žena si měří obvod pasu a drží talíř s ovocem a zeleninou

Důležité je začít s vlastní váhou, pokud neumíte pracovat s vlastním tělem, těžko se vám bude pracovat s činkami. takže je dobré začít s dřepy, kliky, shyby, plank, výdrž ve stojce. Poté co budete ovládat své tělo perfektně a nebudete dlouho pociťovat změnu na těle, tak je načase začít posilovat s činkami a stroji. Hlavní je to nepřehánět, protože to může mít velký vliv na vaše zdraví, ze začátku stačí posilovat 3x nebo 4x týdně. Také záleží, jakou partii chcete vytrénovat, proto se těžko popisuje, jak správně posilovat. Ale toto je pár rad do začátku: množství cviků a sérií je dobré dělat 8-12 opakování a 2-4 série a dělat si odpočinky mezi sériemi aspoň 1 minutu.