Podnikání

Nové auto za jakékoliv situace


České silnice jsou plné starých aut. Podle průzkumů se jejich průměrný věk přiblížil dvacetileté hranici. Tato situace je logickým vyústěním mnoha důvodů. Tím hlavním jsou samozřejmě finance. V dnešní době neustále zdražují základní životní potřeby. Většina lidí si tak nákup nového auta rozmyslela a odložili jej na neurčito. Přitom by mnoha z nich stačil jen o něco novější vůz, než mají aktuálně. Většina lidí nepotřebuje nebo nechce zcela nové auto, které právě sjelo z linky. Jenže i auta v bazarech zdražila tak, že si je může dovolit málokdo.

peníze eura

Je zbytečné kupovat další staré auto za pár tisíc, protože váš rozpočet vám umožní nákup jen dalšího starého auta, které bude ve špatném technickém stavu. Auta, která jsou stará více jak 10 let, většinou trpí korozí. V lepším případě jen tou, která je vidět na první pohled. Mnohdy jde ale o daleko větší korozi, kterou uvidíte až po sundání podlah. Proto pokud se rozhodnete koupit staré auto, počítejte s tím, že vám nejspíš dlouho nevydrží.

klíč k autu

Cesta k novějšímu autu bývá uzavřená i lidem, kteří si prošli finančními problémy. Exekuce, dluhy, insolvence, to všechno jsou problémy, které lidem znemožní chtít koupit auto na splátky. Když už má někdo tolik dluhů že je nedokáže splácet, může si požádat soud o insolvenci, a tím pak splatí jen poměrnou část všech dluhů. Jenže i po ukončení insolvence jsou lidé v rejstřících, a to jim znemožňuje získat po určitou dobu jakýkoliv finanční produkt kromě spotřebitelských úvěrů na drobnější částky.

Zajímá vás zda je možné získat auto na splátky v insolvenci https://goldbanking.cz/nabidka/? Naprostá většina společností prodávající auta takový postup neumožňuje. Je potřeba si zjistit zda některá společnost neudělá výjimku, ale nejspíš si budete muset počkat, až vaše jméno nebude nikde figurovat. Nicméně my rejstříky neprohlížíme, záleží nám jen na tom, aby klient opravdu splácel.