Děti

Zájem dětí je důležitý

Děti jsou pro nás tou největší radostí. A proč? Děti nám totiž dělají radost, a díky nim třeba zapomeneme i na běžné pracovní povinnosti. Děti nás totiž dávají do úplně jiné nálady než v běžném pracovním životě. Děti vymysli totiž i pro nás rodiče úplně nějakou jinou činnost, abychom se zabavily. Nabídnou nám různé hry a můžeme si hrát s dětmi, protože děti nás nenechají na pokoji a chtějí být středem pozornosti. Takže pokud vaše dítě bude vyžadovat, ať si jdete s ním hrát, vůbec to neodmítejte, protože pak by Vaše dítě mohlo být zbytečně uražené. Rodiče se vždy do hry musí zapojit a nakonec zjistíte, že to je tak super, jak si hrajete se svými dětmi, protože zjistíte, že jste úplně zapomněli na běžný život.

Rodiče a dítě

Tohle se často stává, protože děti nás předvedou do toho svého krásného dětského světa, který jako my rodiče si rádi připomeneme. No, není to skvělé si tak užívat a na nic jiného nemyslet a úplně vypustit všechno kolem co bylo. To je právě tím nejúžasnějším, a všichni rodiče by si tohle krásné měly vždycky uvědomit, protože mít doma děti, je tím nejkrásnějším darem v životě. Vždycky je dobré dětem naslouchat, a splnit i jejich přání co si od Vás přeji.

Děti

Od toho jsme rodiče, proto nesmíme své děti zanedbávat a vždy jim naslouchat, protože děti to vždy vycítí, když rodiče neprojeví zájem. Je úžasné vidět v očích dětskou radost, protože, když tohle vidíme, je to tím nejkrásnějším. Když se děti smějí, když jsme jejich oporou to vše vnímají, a my pro ně musíme chtít dělat jen to nejlepší co jim na těch krásných radostných očích vidíme. Dětský pláč, nám radost vůbec nepřidá, ale smích je přesně to, co každý rodič chce na svých dětech vždy vidět. Proto dětem dejme hlavně lásku, přátelství a dejme jim jasně najevo, že jsme rodiče, kteří budou vždy oporou pro jejich přání a tužby.