Móda

Lehká móda

Samozřejmě, pokud nemáte extra citlivou kůži, kde by vám nějaké chemické umělé barvivo vadilo, tak se samozřejmě můžete spokojit s tím názorem, že vy jste v klidu. Ale mějte na paměti, že třeba příroda, kde se zrovna barví tam, tak příroda tam je velice ohrožená. Předpokládám, že tohle mnoho lidí si neuvědomuje. Musíme se dívat, kde a jak žijeme. V jakém prostředí žijeme a proč. A takové chemické barvení oblečení s chemikáliemi opravdu je nebezpečné. Ničí se tím fauna a flóra a také hlavně podzemní voda. A věřte, že podzemní vodu vlastně pijeme všichni.

I děti se rády módí.

I když voda se čistí, tak si to jenom zkuste představit a bude vám možná z toho i špatně. Takže není móda jako móda. Móda má svá velká úskalí a mínusy, také ale samozřejmě pozitiva. Každá žena se opravdu moc ráda pěkně oblékne, ale také musíme myslet na to, že díky módě zase je naše planeta opravdu zahlcená různými odpady. A když se už bavíme o módě, tak co máte nejraději vy? Já jsem stále velkým zastáncem sportovní a streetwearové módy, která je velmi pohodlná. Móda je v poslední době velice různá. Móda je také dost různá hlavně z toho důvodu, že dnešní konzumní moderní doba je taková, která je strašně rychlá a uspěchaná.

Mám ráda minimalismus.

Podle mého názoru je opravdu škoda, že každou chvíli je jiný druh módy. Abych pravdu řekla, tak mně se tohle nelíbí. Nelíbí se mi tak uspěchaný a rychlý styl života. Předpokládám, že ani mnoha lidem se tohle nebude také líbit, protože kolikrát už slýchám, že už asi nebude kam všechno dávat. Slyšeli jste vůbec, že na výrobu jednoho bavlněného trička a se spotřebuje čtyři tisíce litrů vody? Ano, slyšíte a čtete správně, je to opravdu čtyři tisíce litrů vody, aby se vyrobilo jedno bílé bavlněné tričko. A to nemyslím na to, třeba když se musí oblečení barvit nějakou chemickou barvou. A věřte mi, že tohle je opravdu hodně nebezpečné. Vy si možná říkáte, že pro nás to nebezpečné není.