Nakupování

Svatba je starost ale i radostná událost

Naprostá většina žen má už v dětství jasno v tom, že se jednou chtějí vdát. Některé během života svoje rozhodnutí změní, jiné ženy ne. Faktem je, že počet svateb v průběhu let klesá, protože lidem spíše vyhovuje spolu žít bez závazků. Svatba je závazek na celý život, a tak by se k ní mělo přistupovat i dnes. Jenže vysoká rozvodovost je jedním z hlavních důvodů, proč se lidé berou méně a méně. Nicméně když už se rozhodnete vzít, mělo by to stát za to. Není samozřejmě nutné dělat svatbu pro stovky lidí, ani pouštět holuby, ale stojí za to udělat svatbu hezkou. A budoucí nevěsty nejspíš tuší jest před zásnubami, jak by jejich vysněná svatba mohla vypadat.

vtipné oznámení

Svatební oznámení je jednou z prvních věcí, kterou snoubenci zařizují. Je to proto, že se dává a rozesílá pozvaným hostům, kteří na něm najdou datumy místo a čas konání svatby, což je nejdůležitější údaj. Může mít mnoho podob, a stejně jako například šaty nebo výroba i oznámení podléhají moderním trendům. Firmy, které oznámení nabízí, mají většinou svoje předem připravená oznámení, ze kterých je možné si vybrat. Můžete tak mít oznámení klasické a elegantní, moderní, vtipné a nebo i vlastní. U většiny výrobců si můžete říct, co byste na oznámení chtěli, a většinou není problém najít společnou řeč.

embosované oznámení

Co na něm bývá?
Stěžejní je, aby všichni věděli kdy a kde se budete brát. Proto na oznámení bývají tyto údaje. V podstatě máte volnou ruku a můžete si na oznámení dát co chcete. Může jej zdobit společná fotka, květiny nebo může obsahovat jen oznámení bez ozdob. Většina párů volí eleganci s embosovaným papírem, což je nestárnoucí klasika. Kdo má rád moderní věci, může si zvolit třeba oznámení vyrobené z plexiskla. Je to zajímavý designový počin, který nemá každý.
Tip – chcete mít vše sladěné? Nechte si vyrobit oznámení v designu svatební kytice.