Podnikání

Máte svoje vlastní fitko?

Každý kdo má svůj podnik kam chodí široká veřejnost za cvičením nebo třeba na další služby, jako je nejčastěji kosmetika, manikúra a pedikúra potřebuje mít přehled o tom, na kdy má objednaného kterého zákazníka. Jedině pomocí objednávek budete vědět, které termíny jsou volné a které obsazené. A jen díky předělenému systému objednávek budete moci objednávat další zákazníky, protože budete vědět jak dlouho bude která procedura trvat.

diář a tužky

Nestíháte pracovat?
Pokud se o svoje zákazníky staráte osobně a musíte neustále hlídat a zvedat telefony a mít u sebe diář a do toho se ještě musíte samozřejmě naplno věnovat svým objednaným zákazníkům, je to někdy pěkně o nervy. Nebylo by jednodušší kdyby váš drnčících telefon na chvilku utichl a kdyby se zákazníci mohli objednávat sami?

Když vám neustále vyzváni telefon a vy musíte celé dny přemýšlet kdy a koho můžete na kolik hodin objednat abyste všechno stihli, může to být opravdu velmi vyčerpávající. Pro je lepší mít k dispozici rezervační systém, který mohou zákazníci obsluhovat sami. Objednají se na trénink sami, zarezervují si třeba nějakou doplňkovou službu navíc a ještě si mohou objednat permanentku. Dnes existují propracované fitness systémy, které vám výrazně ulehčí práci.

fitness cvičení

Vyzkoušejte ho
Pokud už máte dost t toho že nestíháte plnit s klienty jejich tréninkové plány nebo nestíháte novým zákazníkům ukazovat cviky, protože jste přikovaní u telefonu, můžete to jednoduše změnit. Objednejte si na zkoušku systém, který vám tohle všechno usnadní. Vaši zákazníci se sami objednají na čas, který bude volný a hned uvidí vytíženost tělocvičny. Věnujte se naplno tomu co je potřeba a objednávky svěřte do rukou systému, který tohle všechno zvládne hravě za vás. Je intuitivní, snadno se ovládá a vaši zákazníci se s ním naučí pracovat za pár minut. Rozhodně je to lepší cesta než se trápit s objednávkami.