Podnikání

Zdravé zuby

Vzpomínám si, jak mě před pěti lety úplně bolel zub. Ani nevíte, jaká to byla bolest. Vážně jsem ani nevěděla, co mám dělat, protože ta bolest byla tak ukrutná, že jsem fakt nemohla ani dýchat. Nevěděla jsem, co mám dělat. Naštěstí mi moje maminka dala dva prášky proti bolesti. Ano, čtete správně, maminka mi dala dva prášky proti bolesti. Ani nevím, jak se to stalo, ale přestal mě bolet zub. Úplně jsem se těšila a byla jsem ráda, že mi to pomohlo. Jenomže když mě asi za pět hodin přestal působit prášek, tak mě začal bolet zub znovu. Ještě jsem poprosila maminku, aby mi dala ještě jeden prášek na bolest, abych alespoň usnula a na bolest zapomněla.

Už mě zuby nebolí.

Jenom že moje maminka mi řekla, že přeci nemůžu jíst tolik léků za jeden den. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsem rychle musela vyhledat nějakou zubní pohotovost. A uznávám, že zubní ordinace v Praze je opravdu perfektní, protože mi pomohla od bolesti zubů. Zubní ordinace v Praze byla naštěstí také kousek od mého bydliště. Sice jsem už objednaná na kontrolu, ale když vás chytne prostě zub zničehonic, tak jste opravdu moc rádi, že vás někdo ošetří. Ani nevím, co bych já osobně dělala, kdyby mě nikdo ošetřit nechtěl, kdybych neznala žádnou ordinaci v Praze.

Chci pěkné zuby.

A řekla jsem si, že bych asi musela někam na pohotovost anebo si zaplatit velké peníze za to, aby mě ošetřil nějaký úplně cizí lékař. Ale bohužel v dnešní době sehnat nějakého zubního lékaře je velice složité. Já jsem ale naštěstí byla ráda, když jsem zubaře našla, a to asi během půl roku hledání. Je to sice složité, ale nakonec to všechno vyšlo. Všechno to skončilo dobře a já jsem ráda, že mám konečně svého zubaře. A že nemusím nikam dojíždět, ale mám to kousek od domova. A zubní ordinace v Praze https://clinicplus.cz/ je také skvěle vybavená a zaměstnanci tam mají opravdu profesionální a individuální přístup ke všem pacient. A lidskost dávám vždy na první místo.