Podnikání

Překvapení


Pokud je to slovo z nadpisu v dobrém slova smyslu, tak to nevadí a většinou je člověk rád. Jenže ono to bohužel funguje drobátko obráceně a většinou nás překvapí něco nemile. Jsou to drobnosti, které však mohou vyústit v nevídané finanční problémy. Nevěříte? Například při potížích s vodou. Najednou vám to začne stříkat ze zdi, když urvete vodovodní baterii. Ve vaně to není problém, tam se to drží uvnitř a voda má cestičku kam odtékat. Akorát si pak připlatíte za vodné. A to tolik, kolik vám proteklo. A pokud nejste zrovna doma, může to být na konci účtovacího období poměrně pěkná polízanice.

práce instalatéra

To ´větší legrace je v kuchyni, když vám to stříká krásně doprostřed a vy si můžete ze sklepa vytáhnou nafukovací člun a drobátko si v něm zaveslovat. Tady pak nebudete platit jen za vodné, ale také za škody, které voda napáchá. Vám i sousedům pod vámi. A pokud na toto nemáte pojištění, budete míst vskutku veselé další žití. Nebude ani na chleba. Jako poslední příklad můžeme zvolit ucpané odpady. Do odpadu nevidíte, takže nemůžete tušit, že se tam něco pomaličku, ale jistě ukládá. Může to být například mastnota z olejů, které tam jistě již přepálené vyléváte. A s tím je velká legrace, protože se toho usazeného zbavit je poměrně velká fuška. Ale může tam být i cokoli jiného, stejně jako v odpadu z dřezu, tak jako v odpadu WC roury.

symbol instalatéra

Co se dí proti tomu dělat? Inu, nevhazovat tam to, co tam nemá co dělat. Jenže, znáte to, chyba nemusí být u vás, pokud jste v paneláku. V tomto případě je velice dobrá prevence, protože ta přijde o hodně levněji nežli potom samotný zásah, až když už je katastrofa na světě a máme problém jako vrata. Proto neváhejte ani minutu a klikněte si na odkaz, který je umístěn zde v tomto článku asi v jeho polovině. Je jinou barvou. Tento link vás přenese na web instalatérů a zde se už domluvíte.