Nakupování

Noste si co chcete

Drtivá většina žen nevychází z domu bez podprsenky. Pro mnohé je to pohodlné, protože prsa drží hezky na místě, neprosvítají bradavky a v neposlední řadě je to společensky přijatelné oproti tomu, když žena nechá podprsenku doma. Jenže pod celou řadu oblečení se podprsenka nehodí a tak buď žena risky pohledy všech okolo a půjde bez podprsenky, a nebo si podobné oblečení prostě odpustí a nekoupí si ho, protože by to byly jen vyhozené peníze.

sexy žena

Společenské šaty bez ramínek s korzetem a nebo třeba s holými zády mohou vypadat velmi luxusně. Spolu s boty na podpatku jde o dokonalý outfit, za kterým se otočí nejen muži, ale i ženy. Jenže pokud je přes ta holá záda vidět podprsenka, je sexappeal nenávratně pryč. Pod některé druhy oblečení prostě podprsenka nepatří, a pokud žena není natolik odvážná že si ji prostě nevezme a nebo si za ni najde náhradu, měla by se nošení takových věcí vyvarovat.

Náhrada za podprsenku existuje, a je snadno dostupná. Jedním z řešení je neviditelná podprsenka, která je vyrobená ze silikonu. Nemá ramínka a ani zapínání na zádech, takže se hodí právě pod takovýto typ šatů i halenek. Další náhradou podprsenky můžou být tejpy na prsa, které se používají jako klasické tejpy. Je potřeba je nalepit okolo prsou a na ně tak, aby prsa hezky držela tvar. Je možné jít zcela bez podprsenky a pouze si přelepit bradavky náplastí. Nemusíte se bát, díky náplasti bradavky nebudou vidět, a nalepení nebo odlepování vůbec nebolí.

barevné podprsenky

Buďte ve společnosti za dámu a oblečte si jen to co se vám líbí a co chcete nosit. Nemusíte se vzdávat vyhlédnutých šatů jen proto, že nechcete jít ven bez podprsenky. Nestyďte se a kupte si ten vyhlédnutý top s extrémně hlubokým výstřihem, nebo si vezměte na ples šaty s průhledným topem. Možnosti máte, je to jen o tom si na ně zvyknout a nebát se je vyzkoušet.