Nakupování

Fakta o zapuštěných bazénech

Jeden z největších antistresů – koupání v bazénu odbourává stres, a to jak plavání, tak i pobyt ve vířivce nebo pouhá relaxace pod hladinou v malém bazénku. Je to dáno vodou, která nadnáší, uvolňuje vnitřní přetlak a napomáhá regeneraci vnitřních orgánů. V bazénu se vám také bude lépe učit a vzdělávat a komunikovat s ostatními lidmi.

brýle u bazénu

Ionizátor vzduchu – největší koncentrace záporných iontů se nachází v přírodě v blízkosti vodních zdrojů. Záporné ionty jsou nesmírně důležitou složkou životního prostředí, která podporuje přirozené pochody v lidském organismu, a naopak převaha kladných iontů vyvolává oxidační procesy, předčasné stárnutí a zdravotní problémy. Nejvíce kladných iontů se nachází ve městech, v blízkosti silnic a v nákupních centrech, pokud tam není k dispozici nějaká fontána s vodou.

piknik u bazénu

Piknik s přáteli – u oválného bazénu BE – 7x3x1.2 rozhodně nebývá nuda, jestliže tamní prostředí vylepšíte občerstvením. V bazénu chutnají obložené chlebíčky i zeleninový salát a samozřejmě v horkém létě i zmrzlinové poháry nebo ovocné čerstvě lisované šťávy. Piknik si můžete vylepšit i nějakou hrou, buďto spíše sportovního charakteru, jako je házení diskem či míčem, badminton nebo šipky, anebo deskovými hrami, kupříkladu Člověče nezlob se, Dáma, Halma a šachy.

Oslava narozenin – bazény jsou jako stvořené pro všechny druhy oslav, protože tu mohou pozvaní hosté využívat jak pevniny (trávníku), tak i vodního živlu. Oslava koncipovaná v plavkách má navíc jedno velké plus, a sice lidé v plavkách jsou více sdílní a nejsou tolik sevření společenskými konvencemi a falešným bontonem. Bude se vám tu lépe diskutovat a možná, že dojde i k nějakému zajímavému nápadu pro nadcházející dovolenou nebo rodinný výlet.

Skoky do vody – některé zapuštěné bazény lze bez větších potíží využívat i pro skákání do vody. Tato zábava působí podobně, jako návštěva masérského salónu, protože stimuluje pokožku při kontaktu s vodou velice podobným způsobem.