Peníze

Mít vlastní bydlení


Vzpomínám si, jak se můj bratr se svou přítelkyní stále dokola hádali, protože jenom bratr chtěl mít hypotéku na vlastní bydlení, kdežto jeho partnerka vůbec nechtěla. Jeho partnerka se opravdu hodně bála, že prý se nechce zadlužit a měla strach, že když se zadluží a potom nebudou mít na splátky, že potom k ní přijde exekuce. To je úplně logické, že když nebudete něco splácet a plnit si své závazky a platit peníze, které máte, tak potom k vám samozřejmě přijde exekutor. Tohle je úplně jasné a je úplně jedno, jestli je to úvěr nebo půjčka nebo hypotéka. Jenomže na druhou stranu jsou v páru dva lidé a každý chce něco jiného, tak je to potom veliký problém.

Také už přemýšlím o hypotéce.

Kolikrát se stává, že se páry spolu rozejdou. Stále se jenom hádají anebo se nakonec také rozvedou úplně, což si myslím, že je asi nejlepší způsob, když se nemohou shodnout. A bratr přítelkyni stále ukazovala a dokola opakoval, že nebankovní hypotéka pro něj může být naprosto ideální volbou, když chtějí hypotéku a vlastní bydlení. Bratr chtěl hypotéku a vlastní bydlení, ale jeho partnerka chtěla mít sice také levné bydlení, ale zase ne půjčku. Ona by stále chtěla jenom mít nějaké byty v pronájmu anebo aby snad vyhráli na sportku, aby si konečně mohli pořídit nějaké bydlení. Podle mého názoru je tohle opravdu škoda.

Peníze potřebuje každý.

A kdyby třeba jeho partnerka také snila o vlastním bydlení, tak by možná s hypotékou tolik neotálela. Navíc nebankovní hypotéka je známá tím, že je opravdu skvělá a že mnoho lidí využívá. Podle mého názoru nebankovní hypotéka je velice kvalitní finanční produkt, který opravdu stojí za vyzkoušení. Díky nebankovní hypotéce můžete konečně bydlet ve vlastní nemovitosti. Já se stále dokola říkám, že už asi nastal ten správný čas, kdybych si také s partnerem měla promluvit a dohodneme se, jestli se vezmeme nějakou hypotéku. Mně osobně se také moc líbí nebankovní hypotéka, se kterou je každý moc spokojený.