Podnikání

Aby byla vaše svatba kouzelná


Oslavte svatbu i venku

Domníváte se, že svatba je natolik nudná záležitost, že se u stolu jen klábosí, popíjí pivo, víno či aperitiv, a že tomu stále něco chybí? Máte pravdu, většinou tomu schází něco netradičního, co nikdo neočekával. Zkuste to tentokrát pojmout jinak. Svatební hostinu uspořádejte v přírodě, využijte pronájmu vhodných zatravněných prostor a dopřejte si tu třeba terč s šipkami nebo pro lukostřelbu. Může se tu uplatnit i házecí disk, volejbalový míč, golfové hole (na golfovém trávníku), bazén anebo bosonohý chodník.

nevěsta a ženich

Pozvěte kouzelníka

V pořadu „Možná přijde i kouzelník“ kouzelník nikdy nepřišel, a to dokonce ani na Silvestra v roce 1985, a tehdy k tomu byla báječná příležitost. Na vaši svatbu však kouzelník přijít může, ale rozhodně to nikomu nevykládejte na potkání, nechte si jej jako překvapení. Kouzelníci dovedou ještě více pozvednout náladu a zabavit obecenstvo a mívají jednu „kouzelnou“ vlastnost, a sice dovedou přispět k otevření lidských srdcí. A pak se stává, že dva lidé z „publika“ se díky tomu blíže seznámí a za pár měsíců či let vás pozvou na jejich vlastní svatbu. A taky s kouzelníkem na svatbu, takže se něco podobného může zopakovat ještě jednou.

kouzelnické karty

Věnujte pozornost svému zdraví

Svatební obřady mívají svůj předem daný rituál a věnuje se pozornost zejména nevěstě a ženichovi, kteří tímto slavnostním aktem stvrzují svůj záměr kráčet dál životem společně v jedné rovině. Vzápětí se svatebčané přesouvají k slavnostní tabuli a tam se nezřízeně cpou ne vždy zdravými pokrmy. Povolují opasky a tváří se spokojeně, a pak je po týdnu hryžou výčitky svědomí, že na svatbě zas nabrali další kila navíc.

Pojmete to tentokrát jinak. Nechte si sestavit svatební jídelníček od odborníka na zdravou výživu, což rozhodně neznamená žádný ústupek v chutích, spíše naopak. I zdravá jídla mohou být velmi chutná a oblíbená.